Що ж таке насправді «Чистий Четверг». Церква Спасіння 2021

Євангельська церква "Спасіння" в м.Черкаси

Що ж таке насправді «Чистий Четверг». Церква Спасіння 2021

29.04.2021 Новини 0

Дорогі друзі 🙂 Не за горами одне з найвеличніших християнських свят — свято Божого Воскресіння (Пасха). Але перед цим святом, є ще одна важлива подія «тайна вечеря» або подія яка відома нам під назвою «чистий четверг». «Чистий Четверг» — це особлива подія, не тому що у нас зазвичай є традиція прибирати наші оселі і активно готуватись до святкування Великодня, а тому що це впершу чергу свято очищення нашої душі.

За три дні до своєї смерті, знаючі що скоро на Нього чекає, Ісус провів з учнями так звану тайну вечерю. На цій вечері відбулась дивна подія Євангеліє від Луки 22:17-20

Узявши ж чашу, і вчинивши подяку, Він промовив: Візьміть її, і поділіть між собою. Кажу ж вам, що віднині не питиму Я від оцього плоду виноградного, доки Божеє Царство не прийде. Узявши ж хліб і вчинивши подяку, поламав і дав їм, проказуючи: Це тіло Моє, що за вас віддається. Це чиніть на спомин про Мене! По вечері так само ж і чашу, говорячи: Оця чаша Новий Заповіт у Моїй крові, що за вас проливається.

В цей час Ісус здійснив перше причастя Нового Заповіту. Пройшло вже більше 2000 років, але ми щорічно звершуємо це причастя в Його память. Теж саме буде відбуватиметься і сьогодні, 29 квітня 2021. Тому з радістю запрошуємо (29 квітня) о 18:30 на святкове служіння, сповідь та Вечерю Господню.

Поради стосовно Причастя

  • нижче ви знайдете Анкету Сповіді. Пропонуємо ознайомитись з нею і «вибрати свої гріхи»
  • в молитві за прощення і очищення від гріхів звільнитись від усіх своїх гріхів через прощення Ісуса Христа
  • самостійно в своїх родинах провести причастя. Будь ласка заздалегіть приготуйте все необхідне (виноградний сік + печиво)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *