Церква «Спасіння»

Євангельська церква "Спасіння" в м.Черкаси

Церква Спасіння — це евангельська церква в місті Черкасах, яка входить в обєднання з церквою з міста Вишневе. 6 травня 2002 року в місті Черкасах було оранізовано церкву яка мала назву «Відродження» і не входила в жодне обєднання. Згодом (через декілька років) члени церкви прийняли рішення вступити в союз з церкою з міста Вишневе, під назвою Спасіння.

Багато років церква «Відродження» служила Господу і містянам під імям Відродження, але восени 2017 року члени церкви одноголосно проголосували за зміну назви церкви на Спасіння.

На данний момент церква проводить свої служіння по адресу: вул. Пацаєва 8, другий поверх. Щонеділі о 10:30 відбуваются святкове, центральне служіння. Церква запрошую кожного хто прагне змінити своє життя, хто заплутався і не може знайти вірний вихід, хто потребує духовної допомоги чи підтримки. Ми будем раді бачити кожного, Господь чекає всіх, спасіння може отримати кожен.

«ПРИЙДІТЬ ДО МЕНЕ, УСІ СТРУДЖЕНІ ТА ОБТЯЖЕНІ, І Я ВАС ЗАСПОКОЮ» Євангеліє від Матвія 11:28

Церква активно приймає участь в житті міста, проводятся багато служінь які спрямовані на допомогу нужденним.

Церква це не храм із куполами чи золоті ікони, церква це люди, які обєднані одним прагненням служити Господу. Саме такою являєтся церква Спасіння, це місце де присутність Божа ощутима, де трапляются чудеса зцілення і звільнення від залежностей, це місце де можна найти Господа.

Приходьте і Господь обовязково зміне ваше життя на краще і здійснить ваші мрії.